X

Meld je nu aan! Arbomiddag 'Machineveiligheid' op 2 april

11-03-2026  |

Machineveiligheid is een belangrijk thema voor bedrijven in de Vlees en Vleeswaren. Het grootste deel van de ernstige ongevallen in de sector heeft te maken met bekneld raken in een machine of geraakt worden door bewegende delen.

Daarom is er donderdag 2 april een Arbomiddag, geheel gericht op machineveiligheid.
De middag wordt verzorgd door veiligheidskundigen van de Kader Group. Na een inleiding over de praktische aanpak kan er gekozen worden uit enkele workshops waarvan er twee speciaal gericht zijn op hen die al bekend vertrouwd zijn met dit thema. Ze gaan over de machine-RI&E, veilig schoonmaken, LoToTo en functionele veiligheid.

De middag is bestemd voor Arbofunctionarissen (KAM, QSH, preventiemedewerkers) in beide sectoren én voor alle andere geïnteresseerden.

Programma*:

  • Opening en voorstelrondje
  • Inleiding machineveiligheid
  • Pauze
  • Workshops
  • Afronding (reflectie en het delen van inzichten)
  • Einde (hapje en drankje)

* o.v.b. wijzigingen

Aanmelden kan via dit aanmeldformulier (vermeld bedrijfsnaam, functie, e-mailadres en telefoonnummer).

Praktische informatie

  • Datum: 2 April 2026
  • Tijd: 13:30 – 16:15 uur
  • Locatie: De Schakel, oranjelaan 10 , 3862 CX Njkerk

Voor meer informatie en voorschriften in de Arbocatalogus over Machineveiligheid zie hier.

« Ga naar het overzicht


ContactLouis Braillelaan 80 2719 EK Zoetermeer