Meld je nu aan! Arbomiddag 'Machineveiligheid' op 2 april
Machineveiligheid is een belangrijk thema voor bedrijven in de Vlees en Vleeswaren. Het grootste deel van de ernstige... lees meer »
Machineveiligheid is een belangrijk thema voor bedrijven in de Vlees en Vleeswaren. Het grootste deel van de ernstige... lees meer »
Het voorkomen van fysieke overbelasting blijft een belangrijk aandachtspunt. TNO heeft 3 nieuwe factsheets... lees meer »
Pensioenfonds VLEP stapt naar verwachting op 1 januari 2027 over op de nieuwe pensioenregeling. Deze verandering kan... lees meer »
In de cao voor de Vleessector is vastgelegd dat vakbonden toegang hebben tot de kantines van bedrijven die onder deze cao vallen. VleesNL, FNV en CNV hebben gezamenlijk een Protocol opgesteld waarin is opgenomen hoe de bezoeken kunnen worden vormgegeven. Dit Protocol biedt een uniforme basis voor werkgevers en vakbonden om afspraken te maken over het bezoek van vakbondsvertegenwoordigers aan de kantines van bedrijven.