Meld u aan voor de Arbo-themamiddag (intern) ongewenst gedrag op 13 maart 2025 te Nijkerk
De Werkgroep Arbocatalogus Vlees en Vleeswaren, in samenwerking met de Pluimvee sector, nodigt u uit voor de themamiddag... lees meer »
De Werkgroep Arbocatalogus Vlees en Vleeswaren, in samenwerking met de Pluimvee sector, nodigt u uit voor de themamiddag... lees meer »
In de sector Vlees komen nachtdiensten voor. Een nachtdienst is namelijk een dienst waarbij minstens één uur wordt... lees meer »
De Werkgroep Arbocatalogus Vlees en Vleeswaren in samenwerking met de Pluimvee sector, nodigt u uit voor de volgende... lees meer »
De Werkgroep Arbocatalogus Vlees en Vleeswaren in samenwerking met de Pluimvee sector, nodigt u uit voor de volgende themamiddag op donderdag 13 maart a.s. vanaf 13.00 uur bij De Schakel in Nijkerk.
Het belooft een inspirerende en interactieve middag te worden rondom het thema Ongewenst gedrag, waarin we dieper ingaan op het maken van beleid rondom ongewenst gedrag in het bedrijf en de toepassing ervan in de praktijk.
Noteer vast de datum en tijdstip. Nadere informatie over het programma volgt binnenkort, evenals het aanmeldingsformulier.