Weer warme dagen
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
Een bedrijfsongeval leidt tot leed bij het slachtoffer en tot schrik en mogelijke boetes voor het bedrijf. Zorg dat al... lees meer »
In Nederland mogen asielzoekers in veel gevallen werken, maar daar gelden duidelijke voorwaarden voor. Sinds 12 juni... lees meer »
Met de Zwaar Werk Regeling Vleessector krijgen werknemers die aan de gestelde voorwaarden voldoen de mogelijkheid om eerder te stoppen met werken. De maandelijkse uitkering is gemaximeerd tot het bedrag dat vrijgesteld is van RVU-heffing. Dit bedrag ondergaat jaarlijkse indexering. Vanaf 1 januari 2025 is de vastgestelde vrijstellingsdrempel verhoogd van € 2.182,- naar € 2.273,- bruto per maand. Deze aanpassing geldt uitsluitend voor werknemers die op of na 1 januari 2025 aan de regeling deelnemen.
Zie voor meer informatie over de regeling het dossier 'Zwaar Werk'.