Van AMS naar Qnect: nieuwe omgeving voor de RI&E vanaf 26-11-2026
26 november is de richtdatum waarop we overstappen van het huidige Arbomanagementsysteem (AMS) naar Qnect, de vernieuwde... lees meer »
26 november is de richtdatum waarop we overstappen van het huidige Arbomanagementsysteem (AMS) naar Qnect, de vernieuwde... lees meer »
Het stapelen van kratten en dozen op pallets zorgt voor een forse fysieke belasting. De geldende normen worden daarbij... lees meer »
De Nederlandse Arbeidsinspectie heeft het thema Werkdruk en ongewenst gedrag in de Arbocatalogus Vlees en Vleeswaren... lees meer »
Deze maand is de vierde druk van de uitgave ‘UWV ontslagprocedure – Uitvoeringsregels en regelgeving’ verschenen.
Deze uitgave bevat de nieuwe uitvoeringsregels die UWV in acht neemt bij de behandeling en beoordeling van ontslagaanvragen om bedrijfseconomische redenen of wegens langdurige arbeidsongeschiktheid. Daarnaast bevat deze uitgave alle relevante wet- en regelgeving en wijzigingsbesluiten die bij de UWV ontslagprocedure van toepassing zijn. Alle teksten zijn bijgewerkt naar de stand op 1 april 2023.
Het boek kan gebruikt worden als een naslagwerk voor eenieder die te maken krijgt met UWV bij het voeren van een ontslagprocedure en kunt u hier vinden.