Iedereen verdient een veilige werkplek
De sociale partners in de Vleessector en de Vleeswarenindustrie hechten grote waarde aan veilig en gezond werken. Een... lees meer »
De sociale partners in de Vleessector en de Vleeswarenindustrie hechten grote waarde aan veilig en gezond werken. Een... lees meer »
Op dinsdagmiddag 27 januari 2026 vindt er een bijzondere Arbomiddag plaats voor professionals uit de Vlees- en... lees meer »
Werkgevers- en werknemersorganisaties maken samen met het bestuur van VLEP ieder jaar afspraken over de... lees meer »
Sociale partners in de vleessector zijn overeengekomen dat (gedeeltelijk) werken tijdens deelname aan de Zwaar Werk Regeling is toegestaan, zodat deelnemers in de gelegenheid worden gesteld om het inkomen tijdens deelname aan te vullen. Het moet wel gaan om werk buiten de vleessector. Werken in de vleessector is tijdens deelname aan de Zwaar Werk Regeling niet toegestaan, ook niet als zelfstandige.
In verband met deze wijziging zijn het uitvoeringsreglement en de vaststellingsovereenkomst (VSO) aangepast.
Uitsluitend voor informatiedoeleinden voor werkgevers en werknemers in de Vleessector is er een folder ontwikkeld met een beknopte uitleg over de regeling. De gewijzigde versie kunt u hier vinden. Een Poolse en Engelse vertaling volgen nog.