Van AMS naar Qnect: nieuwe omgeving voor de RI&E vanaf 26-11-2026
26 november is de richtdatum waarop we overstappen van het huidige Arbomanagementsysteem (AMS) naar Qnect, de vernieuwde... lees meer »
26 november is de richtdatum waarop we overstappen van het huidige Arbomanagementsysteem (AMS) naar Qnect, de vernieuwde... lees meer »
Het stapelen van kratten en dozen op pallets zorgt voor een forse fysieke belasting. De geldende normen worden daarbij... lees meer »
De Nederlandse Arbeidsinspectie heeft het thema Werkdruk en ongewenst gedrag in de Arbocatalogus Vlees en Vleeswaren... lees meer »
Toolkit voor specifieke doelgroepen
Om iedereen in Nederland te helpen met het maken van een keuze over vaccineren tegen corona voert de Rijksoverheid een voorlichtingscampagne op radio, televisie en online. Sommige Nederlanders hebben andere middelen of kanalen nodig om geïnformeerd te raken. Denk hierbij aan anderstaligen, mensen met laaggeletterdheid of mensen met een migratieachtergrond.
Kant-en-klare communicatiemiddelen
Download de verschillende communicatiemiddelen voor gebruik in jouw communicatie. De toolkit wordt aangevuld op basis van signalen uit de maatschappij. In overleg en in samenwerking met o.a. gemeenten, GGD-en, Veiligheidsregio’s en lokale partners maken en verspreiden we het informatiemateriaal.
Op zoek naar nog meer communicatiemiddelen over coronavaccinatie?
Klik hier en ga naar de Toolkit met materialen van derden.
Hieronder treft u enkele links aan met daarin Q en A’s in verschillende talen met de meest voorkomende vragen;
Nederlands, Engels, Pools, Roemeens, Spaans en Bulgaars
Praktische informatie online
Communicatietoolkit coronavaccinatie voor specifieke doelgroepen
Informatie over de gezondheidsverklaring in verschillende talen
Informatie over de coronavaccinatie in verschillende talen