Arbothemamiddag 2026: meld je nu aan!
Meld je nu aan voor de Arbothemamiddag op 6 oktober as. 2026 in Ede! De middag is bedoeld voor wie zich bezighoudt met... lees meer »
Meld je nu aan voor de Arbothemamiddag op 6 oktober as. 2026 in Ede! De middag is bedoeld voor wie zich bezighoudt met... lees meer »
Werk jij in de Vlees- of Vleeswarenindustrie en houd je je bezig met het thema Arbo, veiligheid en gezond werken? Zet... lees meer »
Graag attenderen wij u op onderstaand bericht van VLEP over de nieuwe pensioenregeling. ... lees meer »
Het bruto minimumloon per 1 januari 2016 stijgt met 1,11 procent.
De bedragen zijn in de Staatscourant gepubliceerd. Het wettelijk bruto minimumloon (WML) voor werknemers van 23 jaar en ouder bij een volledig dienstverband wordt per 1 januari 2016:
- € 1.524,60 per maand (nu: € 1.507,80 per maand);
- € 351,85 per week en (nu: € 347,95 per week);
- € 70,37 per dag (nu: € 69,59 per dag).
Het bruto minimumuurloon wordt voor de vleessector gebaseerd op 36 uur. Voor werknemers van 23 jaar en ouder wordt het bruto minimumloon € 9,78 per uur. Het uurloon is afgeleid van het minimumloon per maand en naar boven afgerond. Het bedrag wordt naar boven afgerond, omdat afronding van het totaalbedrag niet mag leiden tot een salaris dat lager is dan het wettelijk minimumloon.
Let op !: per 1 januari 2016 is het B0 loon lager dan het wettelijk minimumloon. Werknemers hebben echter minimaal recht op het minimumloon.