Weer warme dagen
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
Een bedrijfsongeval leidt tot leed bij het slachtoffer en tot schrik en mogelijke boetes voor het bedrijf. Zorg dat al... lees meer »
In Nederland mogen asielzoekers in veel gevallen werken, maar daar gelden duidelijke voorwaarden voor. Sinds 12 juni... lees meer »
Er komt een vervanger van de huidige regeling werktijdverkorting. De Tijdelijke Noodmaatregel Overbrugging voor Werkbehoud (NOW) wordt zo spoedig mogelijk opengesteld. Er kunnen per direct geen nieuwe aanvragen meer voor WTV worden ingediend bij SZW.
Aanvragen die al zijn gedaan, maar nog niet afgehandeld, zullen worden afgehandeld in de nieuwe regeling. Ondernemers kunnen de tegemoetkoming aanvragen voor een omzetdaling vanaf 1 maart.
De hoofdlijnen van de NOW-regeling zijn al bekend en vindt u hier.