Taal en veiligheidsrisico’s
De Nederlandse Arbeidsinspectie heeft voor dit jaar een aantal speerpunten aangewezen voor haar inspecties in de... lees meer »
De Nederlandse Arbeidsinspectie heeft voor dit jaar een aantal speerpunten aangewezen voor haar inspecties in de... lees meer »
Graag nodigt de Werkgroep Arbocatalogus Vlees en Vleeswaren u uit voor de themamiddag Alcohol, Drugs en... lees meer »
De Nederlandse Arbeidsinspectie is deze maand gestart met een reeks systeeminspecties in de Vleeswarenindustrie en... lees meer »
In de tweede week van november organiseert Pensioenfonds VLEP in Delft, Den Bosch, Deventer, Harderwijk en Helmond inloopspreekuren voor deelnemers van 63 jaar en ouder. Tijdens het inloopspreekuur berekent een pensioenconsulent de mogelijkheden, van bijvoorbeeld eerder met pensioen gaan of gedeeltelijk met pensioen gaan.
Het is voor het eerst dat VLEP spreekuren op deze manier organiseert. Als blijkt dat er interesse is, zal VLEP volgend jaar ook spreekuren in andere plaatsen organiseren. Meer informatie is te vinden op https://www.vlep.nl/spreekuur.