Voorkom ongevallen met messen
In de afgelopen jaren constateerden arbeidsinspecteurs bij meerdere bedrijven in de sector onveilige situaties met... lees meer »
In de afgelopen jaren constateerden arbeidsinspecteurs bij meerdere bedrijven in de sector onveilige situaties met... lees meer »
De Werkgroep Arbocatalogus Vlees en Vleeswaren nodigt u uit voor de themamiddag nieuwe werkwijze ongevalsonderzoek op 4... lees meer »
De nazomer brengt hoge temperaturen met zich mee. Meerdere bedrijven hebben al stappen gezet om de werkomstandigheden in... lees meer »
In de tweede week van november organiseert Pensioenfonds VLEP in Delft, Den Bosch, Deventer, Harderwijk en Helmond inloopspreekuren voor deelnemers van 63 jaar en ouder. Tijdens het inloopspreekuur berekent een pensioenconsulent de mogelijkheden, van bijvoorbeeld eerder met pensioen gaan of gedeeltelijk met pensioen gaan.
Het is voor het eerst dat VLEP spreekuren op deze manier organiseert. Als blijkt dat er interesse is, zal VLEP volgend jaar ook spreekuren in andere plaatsen organiseren. Meer informatie is te vinden op https://www.vlep.nl/spreekuur.