Compensatie bij overgang naar nieuwe pensioenregeling VLEP
Pensioenfonds VLEP stapt naar verwachting op 1 januari 2027 over op de nieuwe pensioenregeling. Deze verandering kan... lees meer »
Pensioenfonds VLEP stapt naar verwachting op 1 januari 2027 over op de nieuwe pensioenregeling. Deze verandering kan... lees meer »
Arbeidsmigranten die de Nederlandse taal onvoldoende beheersen krijgen eerder te maken met miscommunicatie,... lees meer »
De werkgevers- en werknemersorganisaties werken samen aan het verder verhogen van de vakbekwaamheid van medewerkers in... lees meer »
Op grond van de cao voor de vleessector worden tussentijdse hygiënische handelingen al geruime tijd vergoed. Met ingang van 1 juli 2019 hebben werknemers ook recht op vergoeding van de hygiënische handelingen aan het einde van de dienst.
Onder hygiënische handelingen wordt verstaan: alle hygiënische handelingen aan gereedschappen en persoonlijke beschermingsmiddelen door de werknemer die in opdracht van de werkgever uitgevoerd dienen te worden, inclusief het wassen van de handen voor zover dit plaatsvindt direct bij het betreden of verlaten van de werkplek.