Weer warme dagen
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
Een bedrijfsongeval leidt tot leed bij het slachtoffer en tot schrik en mogelijke boetes voor het bedrijf. Zorg dat al... lees meer »
In Nederland mogen asielzoekers in veel gevallen werken, maar daar gelden duidelijke voorwaarden voor. Sinds 12 juni... lees meer »
Net als vorig jaar organiseert SOL ook dit jaar kennissessies rondom de vraag hoe bedrijven hun medewerkers wendbaar, vaardig en vitaal kunnen krijgen en houden. In deze sessies delen HR-adviseurs en HR-managers van verschillende bedrijven hun ervaringen. Ook laten we deskundigen aan het woord. Ten slotte informeren we de bedrijven over de verschillende ESF subsidieprojecten die we uitvoeren waardoor het voor bedrijven makkelijker wordt om met dit thema aan de slag te gaan. De eerste bijeenkomst dit jaar organiseren we op dinsdag 16 april van 14.00 tot 16.30 uur centraal in het land.
Aanmelden kan via info@sol-online.nl