Geef vermindering fysieke belasting prioriteit
Langdurig repeterende fysieke handelingen, zeker in belastende werkhoudingen, kunnen leiden tot langdurige klachten bij... lees meer »
Langdurig repeterende fysieke handelingen, zeker in belastende werkhoudingen, kunnen leiden tot langdurige klachten bij... lees meer »
Gezond en veilig werken betekent dat medewerkers hun werk kunnen uitvoeren zonder risico op letsel of gezondheidsschade.... lees meer »
Pensioenfonds VLEP heeft afgelopen vrijdag een nieuwe nieuwsbrief voor werkgevers verstuurd.... lees meer »
Woensdag 29 november 2017 zijn de onderhandelingen voor een nieuwe cao voor de vleessector hervat. Helaas zijn de onderhandelingen voor een nieuwe cao voor de ruim 9.000 werknemers in de vleessector vastgelopen. Na slechts drie rondes blijken de verschillen te groot om tot overeenstemming te komen.
De vakbonden hebben gezamenlijk een eindbod neergelegd. Het eindbod geldt tot dinsdag 5 december 12.00 uur. Indien partijen voor die tijd niet tot overeenstemming komen vallen de vakbonden mogelijk terug op de oorspronkelijke inzet in de vorm van een ultimatum en kunnen er eventuele acties plaatsvinden.
Werkgevers kunnen voor vragen contact opnemen met Keetie Pronk: 06-30593600
Werknemers kunnen voor vragen contact opnemen met Marc van Bruggen: 06-57845238